Historia:

Nightlife to puławski blues band grający muzykę z gatunku blues, rock, funk, swing.

Początki działalności zespołu datuje się na koniec roku 2003, kiedy to, gitarzyśi: Bartek Pasternak i Kamil Borucki rozpoczęli próby w Puławskim MDK-u na Gdańskiej. Wraz z nimi grali Robert Stępniak na klawiszach i Zbyszek Zwolski na gitarze basowej. Niebawem dołączyli: perkusista Piotr Maruszak, grający równolegle w kapieli "Moria", oraz znany z wielu niezależnych projektów muzycznych gitarzyta i flecista - Tomasz Zwolski. W początkowym repertuarze zespołu znalazły się - jak to zwykle bywa - covery, takich gigantów jak Eric Clapton, czy Pink Floyd.

Jako pierwszy występ zepołu należy zaliczyć uczestnictwo w Konkursie "O puchar Prezydenta Miasta Puławy". Zespół wystąpił jeszcze pod starą nazwą "Czarne oczy bluesa". Kolejne okresy intensywnej działalności wiązały się z koncertami w jazz klubie "Smok" w lutym oraz wrześniu 2005r. W tym czasie do składu dołączył klawiszowiec Michał Reszka, a Robert przyjął funkję gościa w zespole. W tzw międzyczasie, próby zespołu przeniosły się z emdeku, do kanciapy w jednej z włostowickich piwnic.

Dalsze zmiany składowe dotyczyły odejścia wokalisty Bartka, oraz, chwilowgo /jak się potem okazalo/ braku możliwości gry przez Zbyszka. Na czas koncertu w"Novey Aleksandryi" 26.05.2006r. Zbyszka na pozycji basity zastąpił Adi Gozdek, a funkcję wokalisty przejęła Monika Ogorzałek. Bartek wystąpił w Novey, lecz tylko jako gość.

Ciągłe braki składowe, a w szczogólności problem niemożności znalezienia nowego frontmana w dalszym ciągu uniemożliwiają plany nagrania dema i intensywnego koncertowania. Plany ponownego koncertu w Novey, tym razem wraz z zespołem soun Dimension nie doszły do skutku ze względu na podobne problemy składowe drugiej ekipy.

Tymczasem Nightlife kontynuuje próby instrumentalnie, prowadząc kolejne przesłuchania.